Z Aldringenu

Chovatelská stanice ušlechtilých morčat

 

Úvod Novinky O nás Naše morčinky Naši morčáci Naši rentiéři Náš mazlík Za duhovým mostem Plánované odchovy Odchovy Bydlení Péče o náš chov Plemena morčat Barvy aguti Prodej morčátek Z nových domovů Odkazy Návštěvní kniha Kontakt Naši psi

 

Plánované odchovy

V roce 2016 očekáváme spoustu miminek ve všech barvách aguti a solid aguti i v kombinaci s bílou -

aguti zlatá, aguti šedá, aguti citronová, aguti stříbrná,

aguti oranžová, aguti buff, aguti krémová, aguti skořicová

Každé rodičovské spojení je pečlivě plánované s ohledem na kvality předků a možné barevné kombinace u potomstva, tak aby další generace byla lepší než ta rodičovská. Valná většina standardních odchovů však zůstává doma do dalšího chovu.

Z časových důvodů, již bohužel nefotím rodičovské páry a ani zde nevypisuji plánovaná spojení. Odchovy míváme průběžně po celý rok. Pokud máte konkrétní požadavek na barvu miminka neváhejte nám napsat a zeptat se.

Máte-li zájem o morčátko z Aldringenu, sledujte prosím sekci odchovy. Zde je hned po narození uvedeno, které miminko bude na prodej, které zůstává doma a které zatím zůstává doma. Každé morčátko má svůj vývoj a pokud morčátko, které zatím zůstává doma v průběhu růstu přestane vyhovovat našim přísným požadavkům, bude rovněž nabídnuto k prodeji.

Abyste měli lepší představu o jednotlivých barvách, jsou zde na ukázku fota několika našich loňských odchovů.

Kromě aguťáčků se u nás občas narodí i morčátka jinak zajímavě zbarvená, která pro svůj originální barevný či strakatý vzhled jsou předurčena a vyhledávána jako rodinní mazlíčci.

                 

copyright © 2008 benti